Oferta gabinetu

Maderoterapia to holistyczna metoda pracy z ciałem łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem wykonywanym za pomocą specjalistycznych wykonanych z drewna brzozowego. Maderoterapia jest zabiegiem, który w swoim głównym założeniu ma na celu osiągnięcie zdrowej i pieknej sylwetki. Masaż fantastycznie redukuje niedoskonałości ciała, a przede wszystkim redukuje cellulit.

Masaż Kobido to jedna z najstarszych metod masaży na świecie. Jest to rytuał podlegający ściśle określonym regułom bazującym na tradycji medycyny chińskiej. Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębokich warstwach skóry i mięśni. Często nazywany jest też „ niechirurgicznym liftingiem twarzy”. Zalety: – niweluje napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne, – stymuluje metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry, – oczyszcza skórę usuwając toksyny, – zmniejsza nadmierne napięcia mięśniowe, – stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, – zapewnia pełny relaks i odprężenie, – łagodzi bóle głowy, – zmniejsza efekty bruksizmu, – poprawia wzrok,

Bańka chińska, czyli masaż próżniowy twarzy. Głównymi korzyściami tego masażu są: – wygładzenie zmarszczek, – wyszczuplenie podbródka poprzez likwidację fałd tłuszczowych i obrzęków, – pobudzenie produkcji kolagenu, – uaktywnienie krwioobiegu, – ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu, – likwidacja sińców pod oczami, – zwiększenie napięcia skóry twarzy i okolic.

Naturalny i holistyczny zabieg modelowania i odmładzania twarzy. Terapia działa na głębokich strukturach tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu.  Skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta, kontur twarzy jest wyrażniejszy, widoczne zmniejszenie obrzęków twarzy. Masaż ma nie tylko działanie kosmetologiczne ale także terapełtyczne. Najcześciej taka terapia  dla uzyskania lepszego efektu zostaje zakończona tapingiem.

Powrót na górę